Webhosts / Mitinātājs - mājas lapu uzturēšana, hostings
Webhosts Facebook

 

Hostinga pakalpojuma pasūtīšana.

Jaunu hostingu var pieteikt sūtot pieprasījumu uz e-pastu vai zvaniet +371 27543791. Mēs ar jums sazināsiemies. Mājas lapas un e-pasti tiks izveidoti vienas darba dienas laikā pēc visas nepieciešamās informācijas saņemšanas un apstrādes.

Hostinga failu apjoms.

Hostingā ietilpst neirobežoti GB diska vietas, bet tomēr izskatam visas lapas individuāli. Lai izmantotu hostingu visiem domēna vārdiem jābūt reģistrētiem uz vienu īpašnieku.

E-pasta uzturēšana.

E-pasta izveide ir par brīvu. To var izveidot klients pats ar cPanel kontrolpaneļa palīdzību vai palūgt mums to izdarīt. Katram domēnam piedāvājam neierobežotu skaitu lietotāju un neierobežoti lielu vietu e-pastiem.

Uzturēto resursu saturs.

Piedāvātos hostinga pakalpojumus atļauts izmantot Latvijas Republikas un ES likumdošanas ietvaros. Klients ir atbildīgs par mājas lapu un e-pastu saturu. Mēs kā hostinga pakalpojuma sniedzējs nenesam atbildību par klientu hostingā izvietoto informāciju.

Rezerves kopijas ( backups ).

Atbildību par failiem un datiem, kuri atrodas uz servera, uzņemas klients. Mēs neuzņemamies atbildību par gadījumiem, kad rezerves kopijas var nebūt pieejamas jebkāda iemesla dēļ: aparatūras kļūmēm vai darbinieku neuzmanības dēļ. Visi backup ( failu un datu bāzes rezerves kopijas ) nepieciešams lejupielādēt manuāli, un uzglabāt drošā vietā pirms veicat kādas izmaiņas failos un datu bāzēs vai arī izmantot R1Soft programmatūru, kas pieejama cPanel kontrolpanelī. Hostinga rezerves kopijas parasti automātiski veidojam vienu reizi nedēļā. Par kopijas pieprasīšanu var piemērot samaksu.

Hostings piemērots

Hostings vislabāk piemērots:

Hostinga lietošanas ierobežojumi.

Hostings nav piemērots un nav atļauts izmantot šados gadījumos:

Hostinga apmaksa un norēķini.

Hostinga pakalpojuma sniegšanas pārtraukšana.

Kādu neskaidrību gadījumā, mēs kā hostinga pakalpojuma sniedzējs nenesam atbildību par mājas lapu saturu, ja tie pārkāpj lietošanas noteikumus.